Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz darkmann #10555 üzenetére

    (Sorry, lejárt a szerkesztési idő, és éppen szófoschásom van)
    Egy valak Sony készülék mostanában kapja meg a 4.2.2-t, nekünk meg be van jelentve a 4.3.
    Holott ha komoly háttere lenne az SP-nek, akkor jönne minden sorban, ahogy kell.

    Nem, mi várjuk a 4.3-at, akkor, amikor már régen a 4.4-ről van szó. Zárt LB-vel CM szóba sem jön. Vannak az indiai Custom ROM-ok, amik semmiben nem változtatnak, csak abban, hogy hány Appot szednek ki meg milyen UI designokat raknak be. Ezeket sima ROOT joggal is meg tudom csinálni. Én az a fajta felhasnáló vagyok, aki szereti totál szétkapni a rendszert. Minden részéhez hozzá akarok férni és ha elcseszek valamit, mert nem értek hozzá, akkor azzal leszek kompetens a témában, ha utána meg tudom javítani. A családban már Androiddal kapcsolatot problémákat meg tudok oldani, nem vagyok sem Linux programozó és nem írok semmilyen kódot sem. Csak átlag feletti felhasználó vagyok és nekem az amit az SP ezzel a konstrukcióval nyújt, kevés. De mivel jobb, mint az eddigi készülékek, nem vagyok elégedetlen, csak vannak terveim a jövőt illetően!

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák