Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Krinyo #112 üzenetére

    Szerintem minden márkánál előfordul az általad felsorolt hiba.
    Egy másik S betűvel kezdődő márkánál még gyakorobbi a térerő vételi gond, több kollégám jelezte, ill. a családban is volt már probléma ebből.
    Ezen a téren a Huawei elég jó, próbáljátok ki!
    Az XDA fórumba volt jelzés az Xperia 1 hasonló gonddal küzdött, ezért várom én is itt a fórumba az első tapasztalatokat. A jelenlegi XZ Premiummal ezen a téren elégedett vagyok, ettől gyengébbre nem szívesen cserélnék!
    Mégis csak egy telefon 📞! 😜

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Krinyo #112 üzenetére

    Ez nem készülékhiba, hogy megszakad gyenge térerőnél. Köszönd a szolgáltatódnak, hogy a Volte rendszert erőlteti a hagyományos beszédvonal helyett. Az összes hazai szolgáltató ezt a voip rendszert preferálja, és ha elmegy a csomagkapcsolt LTE, , akkor bontja a hívást, mert nem tud hívás közben áttérni másik toronyra. Napi szinten tapasztalom, és nem csak Sony, hanem az összes egyéb készülék pont ezt csinálja, amelyik már volte képes. Tehát az lassan az droid 8-at futtató telefon... Droid 7 alatt ilyen gond nincs, mert nem támogatja.

  • vilmose33

    őstag

    válasz Krinyo #152 üzenetére

    Jó pár hónapja használom az XZ2 - t,ráadásul Vodafonnal egyszer nem tudot valaki elérni állítólag az Őrsön, de amúgy nem volt vele gondom. Ráadásul 5-ből 5x szakadt, nálam egyszer sem volt. Az pedig, hogy ipari hulladék lenne... Szerintem nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

    A jövő most van

  • vilmose33

    őstag

    válasz Krinyo #156 üzenetére

    Voltam mostanában vidéken, egyedül Királyréten ment el a szolgáltatás Vodafonnal. Viszont feleségem LG-n sem volt.

    A jövő most van

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Krinyo #152 üzenetére

    Megjelenés óta megvan, és semmi bajom nincs vele. Pont ugyanúgy viselkedik, mint a kolléga Samsungja, vagy a másik Huawei-e. Pont ott nincs térerő, ahol azokon sincs. Pedig országos szinten megyünk naponta több száz km-t, ha valakik hát mi tudjuk mi is az a híres 120% lefedettség az összes szolgáltatónál. Kapásból tudok több tucat helyet sorolni, ahol nemhogy net, de térerő sincs egyik szolgáltatónál. Mindegy. Én használom tovább teljes megelégedéssel, te meg dobd ki mert fostalicska. a te döntésed. :D

    [ Szerkesztve ]

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Krinyo #269 üzenetére

    Őőőő.... De... majdnem. Pl a kenguru zsebes pulcsimban bőven elfér a gépem a kit objektívvel... :D Az A7 széria nem egy nagy gép, bármelyik tükrösnél jóval kisebb. De menjünk le egy szenzor mérettel lejjebb, APS-C gépekből az egyik legkisebbet is ők hozták össze, azok már bőven zsebméretűek is. Ha fotózni akarok, csak egy mozdulat, hogy felkapom a kis táskám és megyek. Eszembe sem jut, hogy szenvedjek a mobillal. APS-C gépem van, és amióta használom, egyszerűen nem veszem elő a telefon fotós funkcióját, egyrészt, ha fotós kirándulásokra megyek, pontosan azért, mert képeket akarok csinálni, és olyant amihez egy mobil nemhogy kevés, de alkalmatlan is. És itt van a lényeg, olyan objektívet használok ami az adott témához tökéletes. Nincs kompromisszum, mert mindenre van megoldás. Kirándulás csak úgy? 18-200. Mindenre is jó. Természet, állatok, madarak, A 150-600 is mellé kerül. Street, portré és egyéb hasonló téma hidegen hagy nem érdekel. Hirtelen elém ugrik egy téma, ott a gép a nyakamban, gyorsabb, mint előkotorni a telefont a zsebből, A gépen kapásból 3 mentett beállítás, vakon kapcsolom a gépet, és kapom a szemem elé. Ha meg dolgozom, akkor nem fényképezem. Egyébként is sokszor nálam a gép, mert a tokja kiváló a telefon biztonságos tárolásához. :D A gép pedig annyi fókuszponttal rendelkezik hogy bárhol is nyomom éles lesz a kép illetve brutális a stabilizáció. Szenzor és optika egyszerre Nehéz vele életlen képet csinálni. hobbi fotózásra több, mint elég.
    Én így használom a fényképezőm. Nyilván mások máshogy fotóznak, nem vagyok vak épp elég embert látok, hogy a világot kizárólag a mobil képernyőjén keresztül éli meg. Erre a jelenségre próbálnak ráülni a telefonok kamerái, de a nagy többségnek az a minőség, amit egy belépő kategóriás telefon játék kamerája nyújt, az is tökéletesen elég. És épp ezért nem értem, hogy miért van ez a túlzó elvárás a telefon kameráitól. Bármelyikről is beszéljünk. A mobil kamerája pont arra való, amire használják. szelfi, és élet a közösségi oldalon. Persze lehet "punk" lázadó módon művészien is fotózni vele, de minek? sokkal jobb eszközök vannak erre.
    Amit valóban 100%-ig kivált az a multimédia, ugyanis szinte kizárólag már csak mobilon hallgatnak az emberek zenét. (futás, séta, utazás, stb stb...) Sőt, egyre inkább átveszi a videós teret is. A fórumok nagyobb részén a posztolás szintén mobilon folyik.

    [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák