Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz TonyX1 #1275 üzenetére

    Hát ez egy Service Exchange Unit verzió [https://xpericheck.com/J9110] . Ez valóban egy régi verzió. " Pár nap múlva vettem észre, hogy 9-es Android (55.0.A.2.205) került rá "
    Ebből gondolva, biztos nem vagy gyakorlott mobil felhasználó. Először is nézd meg, hogy engedélyezve van-e az automatikus frissítés.
    Beállítások, támogatás, szoftvert frissítés, 3 pötty a jobb felső sarokban, beállítások, itt tudod engedélyezni az automatikus frissítést.
    Ha ezen túl vagy, ill. már gondoltál rá, akkor vidd vissza ahol szervizelték és kérd meg, hogy a legújabb verziót tegyék fel neked.
    Szintén van egy érzésem, hogy nem a gyári frissítő programmal tették fel az operációs rendszert, vagy Flashtoollal, New Flasherrel. Itt egy videó a metódusról, [link] .
    Ha jártas vagy a számítás technikában, akkor nem nagy ügy feltenni a legújabbat, de van benne nem kis kockázat is.
    Én a 10-es androidot így tettem fel, nincs is semmi gond vele, csak nem akar frissebb verziót elfogadni. Ez az egy gond van vele. Minden működik rajta, csak ha a legfrissebb biztonsági frissítést szeretném, akkor újra kellene telepíteni az egész rendszert.
    Ebből gondolom, hogy neked is ez lehet a gond, de lehet, hogy tévedek.
    :)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák