Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Morden24 #33 üzenetére

    Semmi nem ér meg akkora felárat, de sajnos nálunk minden annyival többe kerül, akármit is nézel. De amennyiben csak a játékok árát nézném, akkor egyszerűen lewarezolnám, mert úgy ingyen van, és fel sem kell kelnem a gép elől. ;]

    Viszont én úgy vagyok vele, hogy azért az évi egy-két játékért, amit szeretnék megvenni, megéri fizetni. És ha ehhez mindenféle bankkártya, átutalás és csekk nélkül, utánvéttel csak így juthatok hozzá, akkor sajnos nincs más választásom.

    Na de elég az OFF-ból, örülj, hogy neked van ilyen lehetőséged, én még az anyámnak sem adnám meg a kártyám kódját, nemhogy egy ismeretlennek.

    Polllen: Értelek, és köszi neked is, hogy elmondtad, de sajnos engem már az is idegesített, amikor annak idején először kaptam a fizetésemet készpénz helyett átutalással. Akkor még nem volt kártyám, és egy ilyen pénzfelvételi tömbben kellett kitölteni két lapot. Az egyikkel betetted a pénzedet, a másikkal meg kivetted. Értelme nem volt. Azóta utálok minden ilyesmit.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák