Új hozzászólás Aktív témák

  • BeryBp

    csendes tag

    Polar Loop-ot használok egy hónapja. 3 hónapja próbálom rávenni magam újra a rendszeres mozgásra, azóta sikerült :) Nyilván ez akaraterővel is megoldható, de ez a kevés alvás, egész napi munka (esetleges túlóra) után nem mindig jön össze, és ha az újdonság ereje indít el a rendszeresebb mozgás felé, akkor azzal mi a baj? Én pont ezért vettem, bíztam ebben a hatásban, és élvezem is az eredményt.

    A Polar Loop-nak van kijelzője (LED mátrix), E-bay-ről 22e Ft volt (itthon 28), viszont nincs benne rezgő. Pedig ezt a jó fázisban ébredést kipróbálnám.

    Ötletes a koppintásos (táv)vezérlés is, a Sony-nál van még innováció.

    Az 4.4-es Android gondolom az új, energiatakarékos Bluetooth szabvány miatt van, amin a telefonnal kommunikál a kütyü. Ez a "probléma" a Loop-nál is fennáll. És szomorú, hogy sem a régebbi iPhone-ommal, sem az új céges Lumia 925-el nem tud összedolgozni (bár ez utóbbinál az app hiányzik hozzá). Most komolyan vegyek még egy Nexus 5-öt is, hogy használni tudjam? :) Ez már túlmutat az ésszerűségen. Lehetne legalább egy kézzel kiváltható régebbi Bluetooth szabványosos szinkron a telefon felé. Cserébe a Loop PC-vel, Mac-el szinkronizálható USB kábelen, és már van böngészős kliens is, ami a Google Maps-nek hála, akár azt is megmutatja utca nézetben, hogy vietnámi "kollégánk" hol tartja a napi futóedzését :)

    Szerintem ezek jó cuccok azoknak, akiknek belefér a költségvetésbe és a rendszeres vagy rendszertelen mozgásukat akár motivációs, akár egyéb okokból szeretik látni különféle kimutatásokban. Bár a reális ára szerintem is inkább 10 eFt körül lenne, de ezt csak a magyar pénztárca mondatja. Ahol 5x annyit keresnek, mint kishazánkban, ott ez kevésbé vészes ár.

Új hozzászólás Aktív témák