Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz bsteve987 #4551 üzenetére

    Én is a mérete miatt választottam és a későbbiekben sem tervezem ennél nagyobb telók megvásárlását bár most a Nokia N8 nagyon bejövős :)

  • Vini

    tag

    válasz bsteve987 #4551 üzenetére

    Ha ennél a méretnél nagyobb lenne, nem biztos, hogy megvettem volna. Ugyanúgy, mint Te, én is pozitív dologként értékelem a méretét (még ha ez miatt bizonyos előnyökről le is kell mondanom). Nekem három alapvető szempont dominált: Ne legyen nagyobb, mint az akkor aktuális (nem okos) telefonom. Tudjon többet (természetesen), de azt mindenképpen, mint az előző (pl. a fotófény szűkítette a listát). A pénztárcám elbírja. Ez a készülék minden elvárásomnak megfelelt, és az ár/érték arány is elfogadható volt. Pár dolog nem tetszik, de az inkább sw jellegű (bízom benne, hogy ezeket a gyártó orvosolni fogja). Ha újra választhatnék, ugyanezt választanám.

    Nem hiába: tényleg kategóriát teremtett ezzel a mérettel!

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

  • noicenoice

    tag

    válasz bsteve987 #4551 üzenetére

    Elsősorban a tudása volt a fő szempont illetve az Android. Elötte Pulse Mini-m volt, az arra jó volt, hogy mgismerkedjek az Android-al. Akkor épp nem volt elég pénzem x10 minikhez, és tényleg nagyon kicsinek tünt a teló. Aztán egyszer a kezembe vettem és akkor megváltozott a véleményem rögtön. Összehasonlíthatatlan a kijelző érzékenysége, a görgetés gördülékenysége. Nem gondoltam volna hogy ennyire könnyen kezelhető a teló. A fizikai billentyűzet nagyon jól jön ilyen hosszabb szövegek írásakor, de a képernyő billentyűzet is remekül használható. Megkockáztatom, jobb vele írni, mint egy hagyományos számbillentyűs telón, mert nem kell megnyomni csak érinteni. Viszont oda kell nézni, mivel nem tapinthatóak. Egykezes használatkor nagyon jól jön.
    Videózás terén nagyon jó, fényképezésen még hagy kívánni valót maga után. Nappal jó képeket csinál, de ha kevés a fény nagyon érzékeny a bemozdulásra és hát sokkal több beállítási lehetőség kène. Ez elvileg szoftveresen orvosolható, hátha a várva várt 2.1 majd megoldja ezt a problémát. Egyébként más nagy hátrányát nem érzem a 1.6-nak, jópár 2.1-el futó telefon jócskán el van maradva tőle.
    Gyakran azon kapom magam, hogy otthon be sem kapcsolom a gépet, mert ezen a legtöbb internethez kötött dolgomat el tudom intézni.
    Bocs, ha hosszúra sikeredett ;-)

Új hozzászólás Aktív témák