Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz temes69 #1569 üzenetére

    :DD

    Nem tudtok valami olyan helyet itt a mobilaránán, ahova lehetne csinálni egy oldalt a teljesen kezdő androidosoknak? Olyan szintű kezdőkre gondoltam, akiknek ez az első androidos telefonjuk, és pl. keresik a fájlkezelőt, és nem boldogulnak a felülettel. Ha segítenétek, én szívesen összeállítanék egy alapszintű összefoglalót, de nem szeretném, hogy emiatt bárki is azt gondolja, hogy hűdeokos-nak akarok kinézni. Egy rivális oldalon találtam egyet, de nekem nem tetszik, mivel tele van szakkifejezésekkel, és nem onnan kezdni, hogy "Tedd bele a sim-kártyát és a memóriakártyát.". Nekem nagyon sokat segített volna az elején, ha van egy korrekt összefoglalás, hogy ezt így kell, azt meg amúgy. Akkor biztosan nem zaklattam volna itt a fórumlakókat mindenféle hülyeséggel. Be lehetne szúrni a fórum legelejére a linket, és ha valaki olyasmit kérdez, ami benne van a leírásban, akkor csak oda kellene irányítani. Bele lehetne írni a leggyakoribb kérdésekre a választ, egy pár alapprogit, ilyesmi. Tudom, hogy van az Apps-topik, de ott sem a legkezdőbbek vannak. Ráadásul Mini-re egy csomó progit nem lehet letölteni, pedig hivatalos progik a Market-ről. Olyat is feltehetnénk egy párat, ha van rá mód.

    Ha hülyeségnek tartjátok, akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák