Új hozzászólás Aktív témák

  • tester123

    csendes tag

    Sziasztok,

    én is beruháztam egy ilyen telóra, sok időm nem volt még vele foglalkozni, de remélem nem bántam meg..

    eddig egy negatívumot találtam: Wifi -s netezéskor ha elsötétül a képernyő utána bomlik a kapcsolat és ráadásul ujracsatlakozásnál sem akart igazán normálisan működni a böngészés, egyszerűen nem ment, egy restart megoldotta a problémát.

    Lenne viszont pár kérdésem:

    1.Hogy tudok Pop3 as e-mail fiókokat beállítani a telón akár többet is egyszerre?

    2.Van-e olyan bállítás a fiókoknál, hogy a leveleket hagyja a kiszolgálón letöltés után?

    3. Van-e valamilyen jelszó menedzselő program a telóra, amivel egyszerűen tudom felhasználóneveimet - jelszavaimat kezelni?

    4. Lehetséges-e a használati útmutató nagyítása?

    5. A tájolás a főmenüben nem működik, csak az almenükben?

    6. A telefon első indítása után nem adtam meg a Google fiókot, hol tudom ezt esetleg később megtenni?

    7. Milyen fájlkezelőt javasoltok a telóra?

    8. Használható ofline-navigációt milyet érdemes feltenni ? Olcsó és jó legyen (privibe is jőhet erre az infó ha wrz :) létezik) Ehhez a gps-t hol lehet ki-bekapcsolni ?

    Mielőtt valaki azzal jönne hogy olvassak viszza, elmondom, hogy az egész forumot már átolvastam 2 hete, de mindenre nem emlékszem...

    és amúgy is két hányinger között írok, mert valami vírus az egyik gyerek és a párom után engem is betámadott, még mozogni sem bírok :O

    Biztos lesz még pár kérdésem remélem segítű fülekre / ujjakra találok itt.. thnx .. megyek hányni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák