Új hozzászólás Aktív témák

  • szponzor

    senior tag

    válasz LEFTHORSE1 #706 üzenetére

    Igazad van, én is sokat hezitáltam, hogy ezt a telefont vagy egy Galaxy Spica-t vegyek, amire már régóta megjelent a 2.1-es Android.
    Aztán végül azért döntöttem emellett, mert külsőre nagyon tetszik, nem olyan nagy, mint a Spica meg nincs is rajta sok gomb.
    Anno K750i-m volt, abban az időben szerintem jónak számított, aztán elkezdte az SE gyártani a kb ugyanolyan telefonokat más névvel meg némi változtatással a kinézetben.
    Szerintem mivel ezzel az új X-es szériával(X10,X10 mini és mini pro,X8) akar kezdeni valamit az SE, így talán rámegy a szoftveres részre,legalábbis remélem. Ismerősöm bánja, hogy megvette az X10-et, mert szerinte lassú. Én sem örülnék, ha vennék egy 100ezres telefont és lassú lenne. Persze ennyiért én nem SE-t vennék.
    appbrain.com -on a Camera 360 nevű programot nézegetem, de úgy néz ki, hogy csak effekteket tud ráhúzni a képre. Azért ha gondolod, nézd meg (bár a hozzászólásokból ítélve én nem merem kipróbálni): http://www.appbrain.com/app/vStudio.Android.GPhoto

Új hozzászólás Aktív témák