Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    APPBRAIN: Tegnap telepítettem AppBrain-ről. A számítógépen beregisztrálsz, kiválasztod a progit, ami tetszik, rányomsz az "install" gombra mellette. Felmész a telefonon a Market-re, letöltöd az "AppBrain App Market" nevű progit, bezárod a Market-et. Rámész a telefonon az AppBrain ikonra, megnyomod, rámész a "Manage my apps" nevű sorra, nyomod. Bejönnek az alkalmazásaid, az összes, amit a Market-ről szedtél le. Megnyomod alul a "Sync with AppBrain" nevű gombot, erre ő szinkornizálja a telefont a Market-tel. Utána megnyomod a "Perform installs" nevű gombot, és már csinálja is. Eltart egy kis ideig, de ha egyszer megszokod, tök egyszerű és sokkal gyorsabb, mint a telefonon keresgélni. Annyi a nehezítés, hogy nem biztos, hogy mindent le tudsz szedni, amit kikerestél, mert nem megy minden a mi kicsi kijelzőnkön. Ezen kívül nem fognak menni a fizetős alkalmazások és azok sem, amiket 1.6 fölé írtak, ezt a leírásban tudod megnézni.

    Segítséget is kérek: Este feltöltöttem a telefont, és áttettem repülőgépes üzemmódba, hogy azért reggel működjön az ébresztő. 8 óra elteltével 5%-on volt az akksi. Lehetséges, hogy az ébresztő zabálta fel az akksit? A telefont azt írta, hogy az akksi 47%-át a Market zabálta fel, ami azért furcsa, mert én használat után mindig kikapcsolom a netet. Ezek szerint simán szaladgál a háttérben??? Most feltettem egy task killert, és kíváncsian várom, hogy javul-e az üzemidő.

Új hozzászólás Aktív témák