Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz AMD Power #107 üzenetére

    AMD Power: Ebben tökéletesen egyetértünk! Semmi kedvem átikonozni! ;]

    Vélemény:
    A teló egyébként azóta érdekel, hogy az első fotók, hírek felbukkantak róla.
    Love at first sight!
    Már a legelején "tudományos" fejtegetésbe bonyolódtam a flippel és a külső gombokkal kapcsolatban és végül helyesen be is tippeltem a valóságot, amire máig büszke vagyok! :DDD (Szerénység a köbön) [link][link]
    Bánt is, hogy csak most láttam meg ezt a tesztet. Ha nem bánjátok leírnám a személyes véleményemet és olyan dolgokat, amiket páran kérdeztetek, de eleddig nem jött válasz. Sokat csámcsogok a flippen tudom, de az hogy a hibákat is nézem, még nem jeleni azt, hogy bajom lenne vele, csak szeretnék mindent tudni róla!

    Volt szerencsém az MMben levadászni egyet és a következőket említeném meg a flippel kapcsban:
    Flipológia: (előnyök vs hátrányok)

    + rendkívül hajlékony! Mintha gumiból lenne, de persze műanyag! Nem tűnik törékenynek!
    - ugyanakkor hátrány, hogy emiatt elüt a teló többi anyagától egy kicsit. (szerintem)
    + a flip nem tartalmaz semmi elektronikát, így nincsen benne ilyen hibaforrás!!!
    - viszont síkba vannak ültetve a flip gombja és emiatt védtelenek, érzékenyek lesznek a kopásra
    - óriási a holtjátéka a flipnek, ami nagyon nem tetszik (legalábbis az MMesnek nagy volt)
    + pont a nagy holtjátéknak és az elektonikamentességnek előnye is lesz szerintem: ha kopik, törik a flip szerintem könnyen cserélhető lesz szétszedés nélkül is.

    A billentyűzetről: az ötirányú navipad egy kicsit nehézkes szerintem is. Ez az első teló amelyiken határozottan férenyomtam a közepét. Annyit pontosítanék a teszthez, hogy a körömmel megnyomás még nem szükséges feltétlenűl, de fontos, hogy valami béna kézállást felvéve, merölegesen csapódjunk be a gombra, különben tényleg félrenyomjuk. (szerk: barátnőm szerint ez "nem is igaz", mert ő eltalálja)

    Flipgombok: a billentyűzet kopása aggasztó gondolat valóban. Egyébként úgy van megoldva, hogy a külső gombokat a flip belső oldalán egy fekete "hártya" tartja ott, ami csöppet sem ront a külső gombok használhatóságán. A nyomópont a várakozásaimmal ellentétben tökéletes.

    Mikrofon: az nem a flipben van, így sajnos ebből a szempontból nem jön ki a flippes telók előnye! DE nem is lesz teljesen használhatatlan a teló, ha letörik a flip! (MÁR HA LETÖRIK, mert eddig ugye semmi ilyen tapasztalat nincsen)

    Zárszó:
    Ár: ennyiért még tényleg a W880i a BB. A W350i sehol sincs minőségében hozzá képest.
    Ezt mondom úgy, hogy nagyon tetszik a W350, de a tény az tény!
    Mint sokan írták be fog állni az ára rövidesen és akkor már lesz értelme viszonyítani, de ettől még egyenlőre rossz vétel szerintem.

    A leírtak nem változtatnak azon, hogy ilyen telóm lesz! Normális áron egy fantasztikusan szép és jól használható teló válik belőle!
    Remélem adtam plusz infókat és elnézést a hosszú hszért! :B

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák