Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz $lim*$hady #56 üzenetére

    A kis zsalu vagy a tiéd mellé teszem a kis Tubimat, aztán megtudod hogy miért játékszer :DDD
    Gondolj már bele....50 lepedőt elkérni ezért az eklektikus posztszocreál alsó kategóriás(zárt menü, wifi nincs, fixfókuszos kamera stb. )
    Khöm....műalkotásért....mert oké hogy új, az enyém sem őskövület...aztán akinek mákja van megkapja kicsivel 50 felett kártyafüggetlenül, garanciával, 8gb micro sd-vel wlannal, normális szabvány füles bemenettel...és még sorolhatnám napestig!
    Nem mondom, a Nokia is kötögethetné a gatyáját, de azért ez náluk egy középkategóriás telefon, symbiannal, és ennél vannak jobbak is...
    De nézd meg az LG-t, a Samsungot, mindenki alázta őket, de nekik volt egy olyan képességük, ami Sanyierikszonénkál nem divat, tudtak tanulni a hibáikból.

    Eredmény:
    Jelenleg a legnagyobb piaci részt birtokló mobilgyártó cégek között vannak számon tartva,
    és bizony előfordul hogy diktálnak is.
    SE telefonom volt anno, imádtam, mert akkor még jó volt....a kolléga sem azért váltott mert bolond, de azért egy normális identitású ember nem fizet pénzt ami szar.
    Egyszerűen felesleges márka hűnek lenni, ha nincs mögötte érték.

    Aki elfogult az csak Te vagy pajti, én is csak szerintem totál tapasztalati alapon szerzett dolgokat írom le, ahogy az emberek többsége.
    Nézz körül, hasonlítsd össze az ár érték arányokat, és aztán jelentkezz egy kis grátiszért az SE- nél,mert Te lehetnél az év(vagy évtized) felhasználója, mert Téged keres minden mamutvállalat, rád nem kell a marketingesek idejét pazarolni, veszed a szart, meg még meg is véded(gyanúm szerint valami finn-japán PR szabotőr lehetsz :D )

    Aki ide írt, többségében azért is úgy írt ahogy, mert valószínűleg csalódott az SE-ben.
    Személy szerint én köztük vagyok, de ha képesek ennyi pénztért, egy kicsit jobb(bármiben)
    telefont csinálni mint amim most van, habozás nélkül váltok.
    Azért mert egyszerűen azért adok drága pénzt, amiért cserébe értéket is kapok.
    Ez ennyire egyszerű ;)

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák