Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Kipróbáltam, de az első küldetéssel fel is adtam (egyelőre). Idő és türelem igényes, de még annál is rosszabb, hogy a kézi mentés hiánya folyton újrakezdésre kényszerít, ha eltolsz valamit, és ez 3-4 alkalom után kiábrándító. Nem értem, hogy az ilyen játékoknál miért ennyire kiátkozott a manuális mentés lehetősége, hiszen maga a játékmenet kényszerít állandóan tévedésekre, meglepetésekre, és ami egyszer valahogy, véletlenül összejött az akció során az másodjára biztos nem fog és ha a játékos nem tudja elmenteni ezt a sikert, akkor hamar megunja és feladja. Nem is beszélve arról, hogy az embernek nincs mindig annyi ideje, hogy egy hosszú küldetést végigvigyen csak azért, mert nem tudja elmenteni az állást, ahonnan nyugodtan folytathatná majd. Két szerencsétlen járőrt az elején már 3x is kinyírtam az újrakezdések miatt, név szerint ismertem már őket, de akkor se sikerült tovább jutnom és inkább dobtam az egész játékot. Amúgy nem volna rossz játék, csak túl van bonyolítva és ha valami nem sül el jól benne, kezdheted elölről, vagy jobbik esetben egy checkpointtól, ami elég hézagos. És manapság ehhez már nem nagyon van türelme az embernek :( Amúgy a CI-től (City Intercative, ha valaki nem ismerte volna fel őket :) ) nem is vártam volna jobbat.

Új hozzászólás Aktív témák