Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Tegnap vettem meg a játékot, 'szerencsére' nem olvastam az értékeléseket a vásárlás előtt :DDD

    Háát, érdekes egy játék, az biztos... Van benne jópár bug, meg idegesítő megoldás. Ha nem imádnám ennyire a sniperes játékokat, nem biztos hogy játszanék vele. Ez a pálya kb. 10 órámban lehet, mire így összejött:

    Ha nem szaladtam neki vagy huszonöt alkalommal, akkor egyszer se... A legelsővel, ami nincs kész, a végén már nem is foglalkoztam. Nem jöttem rá, hogy mit akar. A leg'érdekesebb' az volt, mikor buktam a riasztás nélkülit, és mivel az idióta mentési rendszer miatt nem lehet a még jó részt betölteni csak a legutolsót, így teljesen elölről kellett kezdeni. Viszont, a gránátos és az aknás rész már teljesítve lett, így az újrakezdésnél az már kész feladatként maradt :F
    Ez nem tudom hogy bug-e vagy szándékos 'fícsör', de érdekes... Az viszont bug, lelőttem az ellent, bevittem az út közepéről az épületbe, ledobtam a lépcsőre a második emeleten, és a hulla 'visszateleportált' az úttest közepére... :U :((( Meg még pár hasonló apró fasság.

    Végeredményben szerintem azt a 6.36€-t megéri amennyiért vettem :), és a pályák sem a szimpla csőpályák, igen sok alternatív útvonal és járat van, ez tetszik. Meg hogy sniperes, ez is tetszik. A Sniper Elite szintjét mondjuk szerintem nem éri el, de miután kitapasztaltam a hülyeségeit, egész jól szórakozok. Az egyéni mentés az, amit nagyon hiányolok.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák