Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz persil #91 üzenetére

    Hát ha végigolvasod ezt és a másik skyrimos topicot akkor láthatod, hogy telesírtam őket én is ugyanezzel. :D

    Sőt még azt is megemlítettem, hogy szerintem szándékosan akartak kicseszni az egér+bill-t használókkal. Hisz egy jó kezelőfelületet, menüt, irányítást, stb nem egy nagy dolog megcsinálni. Tényleg pár nap alatt megvan.

    Az pedig szintén irritáló, hogy a Morrowindhez képest alaposan lebutították a játékot. Pl nem rongálódnak a tárgyak.
    Szintet lépek és akkor választhatok 3 lehetőség közül, hogy mit akarok növelni (mana, hp, stamina) és kapok egy pontot a képzettségekre?

    A lovaglásnak sincs tényleg semmi értelme. Alig gyorsabb a gyaloglásnál és nem lehet harcolni, beszélgetni, növényeket gyűjteni, ráadásul elég béna az irányítása is. Ha leszállsz róla harcolni akkor meg jóeséllyel elszalad és csak fast travellel találod meg újra. Legalább a társadnak is lehetne lovat venni és akkor nem kéne utánad loholnia.

    Az egész játék hemzseg a rosszul átgondolt elemektől.

    Sajnálom a Skyrimet mert tényleg lehetett volna az év játéka. A monumentalitásával és a hatalmas, szabadon bejárható területével egyetlen mostanában megjelent játék sem tud versenyezni.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák