Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Rengeteg maximális pontszámot besöpört a Skyrim, de szerintem ez már túlértékelés!

    Ugyan egyetértek azzal, hogy az utóbbi évek legjobb videojátéka... sőt, ez már több, mint csupán egy játék! De azért tökéletesnek nem nevezném. A bugok szerintem nem vészesek, ráadásul questeket befolyásoló hibák nagy részét az 1.1-es patch már a megjelenés napján javította. Holnap meg már itt az 1.2 is! :)

    Nálam nem a bugok húzzák le a maximális pontszám elérésétől, hanem inkább az, hogy sokat egyszerűsödött a játékmenet. Kicsit vesztett a komplexitásából (ahogy a Morrowindhez képest az Oblivion is... gondolom a következő rész a Skyrimnél is egyszerűbb lesz). Igaz szerencsére ez még mindig nem a casual szint és azért nehéz fokozaton még van kihívás, de ettől függetlenül több játékelem is valamivel egyszerűbb lett.

    Na meg továbbra sincs meg a sandbox élmény... ha nem questeket csinálsz akkor a felfedezés élménye is csak addig tart amíg be nem járod a főbb látványosságokat. A Fable sorozatot azért imádtam (noha az közel sem igazi RPG), mert ott rengeteg dolgot csinálhattál a questek megoldásán túl is. Majdnem, mint egy fantasy-GTA.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz CriticalHit #10 üzenetére

    Az Oblivion nem konzolos? :D Az első húzócímei között volt az akkor még friss Xbox360 platformnak! :D És bizony nagyon sok téren konzolos lett. Igaz ott legalább a kezelőfelület PC-s volt... emiatt meg a konzolosok szívtak, hogy nehéz a tárgyak között navigálni.

    A Skyrim kicsit tovább egyszerűsödött, de az Oblivion is alacsonyabb agyi kapacitást kívánt meg, mint a Morrowind. Sajnos ez egy trend manapság...

Új hozzászólás Aktív témák