Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Kevés játék van ami mostanában megmozgat.
    De ez már a sokadik videó óta a lista elején van.

    Viszont arra még nem nagyon kerestem rá, hogy a sok egyszerűsítés mellett (legalábbis a SC4-hez viszonyítva) az adórendszer és úgy általában a nagyon részletes pénzügyi szabályozhatóság megmarad? Mert minden videóban nagyon egyszerűsítettnek tűnik az egész, sehol nem láttam még, hogy megnyitott volna egy oldalt, ahol mondjuk a szemétszállítási díjat lehetett volna növelni. :(

    Nagyon várom, csak félek túl lesz egyszerűsítve:
    - külön víz és villamos hálózat elhagyása, mindent az út végez
    - tanácsadók kihagyása
    - relatíve gyors fejlődés, lásd előző videó itt a PH-n. Pillanatok alatt pluszban volt a büdzséje.
    - eddig még nem látott pénzügyi szabályozási rendszerek nekem hiányoznának
    - stb.

    Remélem nincs igazam és csak én siklottam el az információk felett. Mert tény, hogy túl sok időm nem volt mostanában ezután olvasgatnom. :K

  • imibogyo

    veterán

    válasz UnSkilleD #3 üzenetére

    Nekem igen. Mondjuk így jobban belegondolva, szinte soha nem használtam a tanácsadókat, de például a különböző hálóztok elhagyása engem zavarna. Mégpedig azért mert azzal is el lehetett tökölni, hozzátett az én építem a városom érzéshez.

    A többiről nem is beszélve, amiket te sem kifogásoltál a hsz.-emben. Egyszerűen csak attól félek, hogy agyon lesz egyszerűsítve, hogy egy 10 éves pár nap után tökéletes várost tud majd létrehozni. Míg ez például a már említett pénzügyi rendszer miatt a SC4-ben nem volt lehetséges.

    Ott azért gyorsan csődbe lehetett vinni a várost, itt félek nem lesz ilyen és majd csak a sok égi csapással próbálják meg nehezebbé tenni.

    De mondom ne legyen igazam, csak visszanézve a rengeteg SC5 videót, valahogy nem látom egyikben sem, hogy mitől lenne NAGY kihívás, mert kihívás biztos lesz benne, csak kérdés mennyi idő után leszel OP benne, mint polgármester.

Új hozzászólás Aktív témák