Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Én is nagyon várom, de nem tetszenek az egyszerűsítések, legalábbis amiket én egyszerűsítésnek érzek. :( Nyugodtan cáfoljatok meg, lehet csak nem találkoztam ezekkel a videókban és benne vannak a játékban.

    Hiányzik, hogy nincsenek külön vízvezetékek és elektromos hálózatok, mindent megoldottak az úttal, nincs az utaknak építési ideje, minden instant, ha jól látom sokat egyszerűsítettek a program által figyelt mutatókon, nem láttam eddig kiadásokhoz kapcsolódó grafikonokat és részletes beállító oldalakat, nem látom az adózási rendszert és egyéb paraméterezhető oldalakat stb. Remélem nem lesz agyon egyszerűsítve és nem a sok környezeti csapással és egyéb "mesterséges" nehezítésekkel próbálják a nehézséget fokozni.

    A régi city-kben nagyon könnyen el lehetett számolni magunkat, itt a videó alapján sem lesz ez ennyire hangsúlyos. Alig épített valamit máris pluszban van neki a büdzsé, a régiekben meg nagyon nehezen lehetett egyáltalán pluszban tartani, nem hogy a játék szerinti 4. napon egyetlen kaszinóval 7000 $ jöjjön be óránként.

    Persze az is lehet, hogy csak nekem nosztalgikusak az emlékeim a régi játékokról és tévedek. Remélem nem lesz igazam. De például ebben a videóban 2:06-tól amilyen pénzügyi beállítások voltak, azt nem hiszem, hogy beleteszik ebbe a részbe... :U

Új hozzászólás Aktív témák