Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Derrewyn #18 üzenetére

    Ja értem, szóval amíg nem ütközik a törvényekbe a dolog addig jól van, ugye? Nekem volt ilyen naiv ideám a tudatos vásárlói bázisról (illetve nem ide tartozik, de tudatos választó polgárokról is, akinek ha valami nem tetszik, mondjuk netadó akkor kimondja a véleményét, annak ellenére hogy a dolog nem ütközik jogszabályokba, és jé, nincs netadó ). De mindegy, a sok bólogatójánosnak (nem rátok értem, úgy alapvetően a világ így működik, sok esetben én is, ebben semmi extra nincs) köszönhetően vannak dlc-k is, amik legtöbb esetben az alapjátékból kivett tartalmak. De ott legalább ,,csak" kétszer próbálnak lehúzni, itt háromszor is van lehetőséged pénzt költeni. De elfogadom a véleményeteket, ha titeket nem zavar egy havidíjas játéknál a mikrotranzakció akkor az a ti dolgotok, én a catával abba is hagytam a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák