Új hozzászólás Aktív témák

  • synar

    őstag

    válasz #72042496 #1848 üzenetére

    A Netflix feliratot inkább hagyjuk, mert azon mindig felhúzom magam. Milyen dolog az, hogy csak a netről lehetne konfigurálni a a feliratok tulajdonságait, az is rendkívül korlátozott és egyszerre minden eszközt állít. Nálam például tévére kéne egy közepes felirat, 120 colos vászonra meg valami kisebb, de az amit ők ajánlanak az meg olyan bolha, hogy még a vásznon is kicsi, közepes meg túl nagy. Ami viszont a legjobban zavar benne hogy a feliratok pozícióit nem lehet úgy módosítani mint a Kodi-ban, tehát ha egy szélesvásznú filmet nézek, akkor a felirat fele a film ablakban van, ha kétsoros a másik fele meg alatta. Nem beszélve arról, hogy amikor a filmen megjelennek különböző általuk fontosnak ítélt feliratok, akkor fel ugrál a kép tetejére és ezt felváltva csináljak akár feliratonként le és fel. Úgyhogy inkább hagyjuk. Nem tudom ki találta ki a netflixen a feliratok megjelenítését de, hogy az nem szokott feliratos filmeket nézni abba teljesen biztos vagyok. Bocsánat a dörgedelem nem neked szólt csak a Netflix feliratok téma miatt válaszoltam a te kommentedre.

Új hozzászólás Aktív témák