Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Sziasztok!

    Új médialejátszot tervezek venni, és jelen pillanatban az Nvidia Shiled (2019) tűnik befutónak. ITT írtam/kérdeztem részletesebben váltásról, bár nem kaptam választ ott, de sebaj. :DDD Ami viszont érdekelne, és ti tudtok segíteni, hogy a sima vagy Pro verzió között mennyire lenne kompromisszumos az alap verzió? Igazából van játékra célgépem, NAS-ról mennének filmek SMB-n KODI-val, később esetleg Plex, ezen felül csak Youtube, twitch, HBO Go esetleg Netflix lenne használva. Ami miatt váltanék főleg az a 10bit-es videók, ezt a régi Mi Box S-em nem kezeli sehogy, valamint a saját kamerámmal készült felvételeket se (4k-s 100 mbps-es videók). LAN port úgy látom ezen is van, így adatátvitellel se kellene gondban lennie. Erre elegendő a kis "cső"? Illetve alza-n kívül máshol lehet találni itthon?

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák