Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) .Z.

.Z.
(tag)

És mennyien játszották végig? ;]

(#2) hombre[EU] válasza .Z. (#1) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Nem a győzelem, a részvétel, hanem a fontos

you must be the change you wish to see in the world

(#3) sp8787 válasza .Z. (#1) üzenetére

sp8787
(őstag)

%-osan tobben mint eddig barmelyik soulsborne jatekot.A Platina % is magasabb.

(#4) Woodslave válasza sp8787 (#3) üzenetére

Woodslave
(veterán)

Pedig vegigjatszani könnyebb bármelyik soulst a coop miatt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Jöhet a DLC :K

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re! Revolut invitért nyugodtan keress! 3000Ft-ot Kapunk mindaketten, s persze ingyen bankolhatsz a Revolut áll!

(#6) sp8787 válasza Imilenni (#5) üzenetére

sp8787
(őstag)

Not gonna happen

(#7) Imilenni válasza sp8787 (#6) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Elvagyok átközva.
Utolsó két Day1 vételem nem kap DLC-t :W :O

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re! Revolut invitért nyugodtan keress! 3000Ft-ot Kapunk mindaketten, s persze ingyen bankolhatsz a Revolut áll!

(#8) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

3,6%...nem jó, de nem is tragikus :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) gab1ka válasza sp8787 (#3) üzenetére

gab1ka
(tag)

Szerintem az a százalék nem azt mutatja hogy a többi játékhoz képest mennyien érték el, hanem hogy a játékot játszó játékosokból mennyien érték el.

(#10) sp8787 válasza gab1ka (#9) üzenetére

sp8787
(őstag)

Persze ,hogy azt mutatja. Mi mast mutatna?
Akik jatszottak a Sekiro-t azok kozul tobben ertek el pl. a Platinat mint minden mas soulsborne jatekban akik azokat jatszottak.

(#11) gab1ka válasza sp8787 (#10) üzenetére

gab1ka
(tag)

Igen, értem, csak arra akartam rámutatni hogy ez még nem feltétlenül annak a mércéje hogy ezzel többen játszanak, lehetséges hogy a többi játékban magának a platinának a megszerzése nehezebb, vagy olyan egyéb trophy-kat igényel amik miatt sokan egyszerűen elengedik.Bár az is igaz hogy ha emlékezetem nem csal akkor a Bloodborne-nál meglepően magasak ezek a százalékok ahhoz képest hogy mennyire nehéznek tartják a játékot.

(#12) jarnyz

jarnyz
(junior tag)

Nem volt rossz. Végigjátszottam a hosszabb befejezéssel. Másodjára viszont nulla ingerenciát érzek rá és szerintem soha nem is fogom elindítani megint. Nem igazán tudna újat mutatni.

(#13) Šolaire

Šolaire
(addikt)

Egész szép szám. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#14) Windz válasza gab1ka (#11) üzenetére

Windz
(újonc)

BB-nél sokan valószínűleg nem nagyon foglalkoztak az egyik hidden trophy-val, mivel az egy Chalice Dungeon boss és akiknek nem volt kedvük még azt is a bossig kifarmolni stb. azok csak hagyták.
A DS2 Trophykkal meg nagyon nem vesződnék :/

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.