Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz alienpapa #12 üzenetére

    Ezt teljesen megértem, de amit én gondnak látok az a következő:
    - egy fele árú TX650 ugyanúgy hangtalan 240-250W-ig
    - ilyen disszipálandó teljesítménynél már nincs mese, valamivel komolyan hűteni kell: vagy nagyon-nagyon komoly passzív vízhűtést építesz a 250W-nyi fogyasztódnak vagy mindenképpen kell valami venti (triple radiból kettő már 120W-os procira is kevés volt passzívan nálam házon belül pl.. házon kívül sem sokkal jobb a helyzet, de ott legalább ronda a radik látványa :) )

    Nálam az alábbi megoldás van:
    - egy tripla radi házon belül, alatta annyi leszabályzott englide ventik, hogy még éppen elindulnak
    - einhem pumpa, állványon + szivacson + összes kábel házzal érintkezési pontja gumival elválasztva
    - házon még 3 annyira leszabályzott englide ventik, hogy még éppen elindulnak
    - GTX570 moddolva, hogy 2D-ben venti nélkül is üzemel, illetve video gyorsításkor is szinte hangtalan
    - ATCS 840 ház, ami azért elég szellős, alu panelek merevítve STP gold-dal, hogy ne tudjun berezegni a nagy felületű vékony alu odalpanelek

    A következőket hallom a gép mellett ülve:
    - pumpa surrogása nagyon-nagyon halkan, főleg arra koncentrálva hallom inkább csak

    A következőket hallom a géptől kb. 3m-re ülve
    - a pumpa mélyfrekvenciás zúgása, mivel pont oda esik ahol a mozinézési pozícióm van

    Amiket nem hallok normál üzemben:
    - leszabályzott ventik
    - VGA
    - táp venti, mivel nem kapcsol be

    Amit hallok video nézés közben:
    - VGA ventije
    - a pumpa mélyfrekvenciás zúgása, mivel pont oda esik ahol a mozinézési pozícióm van
    - táp venti itt valszeg nem megy, de ha menne is, a VGA már régen elnyomja

    Amit hallok játék közben:
    - VGA venti ordítása, ahogy próbál megküzdeni a 200+ wattal :)

    @Mercutio_: Ha jól tudom a modulárisok sajnos nem fél-passzívak. :(

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák