Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Azt hittem egy tesztelő nem eszi meg a marketing bullshit-et, mint clear voice, meg ultra brutál hangok egy ilyen kis hangszóróból, eco mód... Alap, hogyha komolyabban használunk egy ilyet, akkor kell egy házimozi rendszer. ECO mód meghal, mert nem csinál mást, mint leveszi a fényerőt, akkor meg nem látunk semmit. Ami fontos, az az utánhúzás, lag érték, panel milyensége, felhősödés, fekete dinamikája... mondjuk én vagyok a hülye, láthatóan a srác először használt ilyen tévét, vagy a Samsung nagyon a szájába rágta, mint mondjon (ez is érthető, reklám célból készült a videó).
    A napokban vettem egy 3D tévét, ott is írva van mindenhova a hang milyen kitűnő... kipróbáltam, konkrétan szörnyű élményben volt részem, ki is lőttem gyorsan. :DDD Persze logikusan kell nézni, ekkora helyre nem fog beférni egy mélynyomó, de legalább akkor ne hirdessék ezt a dolgot ennyire, mert még a régi SD tévéknek is jobb volt a hangja (több is volt a hely, persze). A srác meg bekapcsolja, és néz a kamerába, hogy "hú, érzitek, lerepül a hajam". Aha, ok. :D

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák