Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vekkerúr

    csendes újonc

    válasz nortsen #946 üzenetére

    Persze, értem én, hogy nem tökéletes egyik sem, csak beigazolódott az, amit már korábban gondoltam. Igazából a gyártóknak addig fontos egy termék, amíg eladják. És nem érzem azt, hogy megtennének mindent a vásárlókért. Számomra ez így csak plusz mégegy kütyü amit tölteni kell, meg nyomkodni. Nem váltja ki a telefont. Azzal nem vagyok kisegítve, hogy jön egy üzenet, elkezdek rá válaszolni, jön ugyanattól mégegy üzenet, mire a választ nem sikerül elküldeni, mert "Küldés nem sikerült". Vagy éppen "Nézze meg a telefont". Ehhez nem kell 100 ezerért óra. A telefon csilingel, tudom, hogy üzenet jött...
    Csak ezeket a dolgokat nem írják le a szuper hangzatos reklámokban, promóciós oldalaikon. Csak azt, hogy ez mennyire szuper, megkönnyíti az életet. Aztán van az országban kb 1,5 millió aktívan sportoló ember, abból talán 300 hegymászó. És az se ilyen órában mászik hegyet, mert ez karcolódik ugye. A Casionak vannak hegymászó órái és abban is van hardweres iránytű, hőmérő, légnyomásmérő, meg magasságmérő, csak az full vízálló és nem írják bele a felhasználói útmutatóba, hogy ne érje víz meg izzadság (a sportórát) és persze 9 hónapig elmegy 2 db gombelemmel...
    Na mindegy, még pár hetet bohóckodok vele és megy a polcra. És befejeztem a baromkodást. Ezek csak a pénzre mennek.

Új hozzászólás Aktív témák