Új hozzászólás Aktív témák

  • Vekkerúr

    csendes újonc

    válasz cotag #942 üzenetére

    Nekem ment alapból is. Sosem volt fent az android wear alkalmazás. Szerintem a Samsung csak szólt volna, hogy kell hozzá...

    Több napba tellett nekem mire rájöttem, hogy engedélyezni kell a Viberben az előugró ablakos értesítést. És akkor lehet válaszolni órán is. Persze így is rémálom az egész. Eleve ilyen kicsi kijelzőn pötyögni, fizikai fájdalmat okoz a szememnek. Aztán ott van a szótanulás. A telefonom is samsung, mégis képtelen kiolvasni az óra a már megtanított szavakat a telefonból.
    Szóval mondhatnámy, hogy olcsó játék hülyegyerekeknek, csak hát nem túl olcsó az a baj. Igen mellényúlt a Samsung ezzel az órával. Aki unatkozik, annak kiváló kis elfoglaltság, de a mindennapi életet nem megkönnyíti, hanem inkább bosszantó.
    Bepötyögtem egy mondatot az órán, de vért pisáltam mire sikerült. Hozzám szólt egy kolléga, rá figyeltem, ugye letelt a timeout az órán, kikapcsolt az óra kijelzője. Eltűnt az egész szöveg amit írtam. Azt hittem széttaposom ezt a szart. Szenvedjen vele más. Még jó, hogy nem kenyérpénzből vettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák