Új hozzászólás Aktív témák

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz mati12 #25 üzenetére

    Hm. Ez a mandzsetta dolog tök életszerűen hangzik. Valóban hasznos lehetne ilyen esetben a lünetta blokkolása, meg talán általában sem lenne rossz feature. Nekem ezzel egyébként nem volt gond, a kabát tűréshatáron belül csavargatta el, egyébként meg a szűk garbóimat ugye nem húztam rá a (nekem) böszeme órára, így nem tűnt fel ez a probléma. De abszolút el tudom képzelni, hogy egy hagyományos férfi ing esetében ez igenis gond lehet.
    Valahol megemlítem a cikkben, hogy erre érdemes figyelni, köszi :)

    A pulzusmérő nekem jó volt, de az is igaz, hogy csuklóra fordítva csináltam mindig, valahogy úgy volt értelemszerű, éjszaka pedig úgy volt kényelmesebb. Persze, nyilván működnie illene normál állásban is.
    A lépésszámláló meg azért nem tűnt fel, mert lassan annyira keveset megyek, hogy én magam is le tudom számolni, azzal meg megegyezett :Y Bár egy komolyabb frizurakészítést, hajszárítással, simán felszámolt. Ahogy egyébként a Gear Fit 2 is testmozgásnak érezte. Egy kisebb szóváltás közepén pedig megdicsért, hogy végre dinamikus mozgást végzek ;] Mondjuk, a vita rögtön nevetésbe fulladt, lehet, érdemes lenne a beépített konfliktuskezelő featuret is megemlíteni :C

    [ Szerkesztve ]

    Non omnis moriar.

Új hozzászólás Aktív témák