Új hozzászólás Aktív témák

  • vinczetibor

    aktív tag

    Olyanok írnak a Fold hátrányairól akik azt soha nem használták.
    Sorolják a szerintük létező hibákat, hiányosságokat miközben semmiféle tapasztalatuk nincs a kérdésben. Akinek nem tetszik a koncepció, annak nem kell megvennie.
    Ez egy telefon+tablet egy a kettőben készülék. Hogy melyik a jobb a Fold vagy a két készülék külön-külön az felhasználó függő.
    Viszont az nagyon zavaró, hogy olyanok érvelnek a két külön eszköz mellett akik nem használtak még Foldot.
    Úgy mondani véleményt valamiről, hogy nem használták még, meglehetősen furcsa dolog...
    A saját véleményem, hogy Samsung S20 Ultra után egy csodának éltem meg a Fold 3-at. A Fold 4-et a 3-as után felesleges pénzkidobásnak tartom. Elkövettem és remélem, hogy tanultam belőle. Jobb a Fold 4, mint a Fold 3, de maximum 100.000 forintot ér nekem a kettő különbsége és ennek a többszörösét fizettem érte.
    Azt javaslom, hogy akinek Fold 3 van, az várjon valamelyik jövőbeni kiadásra és akkor fizessen több százezer forintos felárat a készülékre, amikor már lényeges a különbség az új és a régi készülék között. A Fold 3 és 4 között ez a lényeges különbség nincs meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák