Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz gyuri81 #737 üzenetére

    December óta használom.
    Nálam tökéletes minden, kivéve egy dolgot.
    Az első kijelző nekem hihetetlenül kicsi.
    Ránézésre is, érzetre/ használatra is.
    Nem kényelmes a külső kijelző.
    Maximum 1 dologban volt nekem pozitívum, mikor a google maps alkalmazást használom.

    De ez az egész lehet azért van mert "túl jó" a belső kijelző és elkényelmesedtem.
    Viszont azt tudom hogy ha normális méretű lenne a külső kijelző csak fele ennyit nyitogatnám.

  • syIex

    veterán

    válasz gyuri81 #737 üzenetére

    Megvettem amikor kijött és megvolt kb egy hónapig.
    Akkor azért adtam el, mert kijött az új iPhone és kb 10 éve az a dailym szóval mentem vissza.
    Most megvan ismét egy hónapja kb, de annyira jóval többet ad, mint egy sima telefon, hogy nem tudtam magam eddig rá venni, hogy vissza álljak "simára".
    Kijelző idő ahogy írtad, relatív. Attól függ mennyit használod és az is, hogy melyik kijelzőt.
    Én egy Simmel használom és mobilnet wifi vegyesen van, sosem merült még le egy napon belül, ha munkában volt. Otthon másabb, ha sokat nézek rajta videót akkor azért hamarabb megadja magát. Én olyan 5 óra SOT mondanék vegyes kijelző használattal.
    Standby üzemben nekem kb 5%-ot merül este 11-től reggel 7-ig kb.
    Belső kijelzőt már közel sem féltem annyira, mint amikor először fogtam ilyen telefont, de tény, hogy nem egy Victus és azért meg lehet karcolni a fóliát rajta bár sok olyan ember van (redditen pl) aki instant leszedte és azóta is a nélkül használja minden gond és karc nélkül.
    Első kijelző szerintem nagyon hasznos én többet használom azt, mint a belsőt. :)
    Gépelni könnyű rajta (nekem), pedig nincs kis kezem. Nyilván, ha valami "komolyabbat" csinálok akkor nyitom, de ha csak egy üzenetet olvasok el bárhonnan akkor arra tökéletes vagy pl fizetni esetleg gyors utalást végrehajtani stb szóval szerintem nagyon praktikus.

    Nekem két negatívum van, ami viszont bosszant is. Az egyik az amivel nem lehet mit kezdeni, az pedig az, hogy Android. Nagyon nehezen tudom megszokni a dolgokat, pedig próbálom.
    A másik pedig a kamerák, azok kb egy S20 / iPhone 11 Pro szintjén vannak. 13 Pro után nagy visszalépés nekem, mert elég sokat fotózok.

    [ Szerkesztve ]

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák