Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz Terka0812 #193 üzenetére

    42-esre üzemidőt nem tudok mondani neked, mert nekem a 46-os van és ebben azért combosabb az akksi! Az S3 Frontierhez képest érezhetően jobb az üzemidő! Az értesítéseket nagyon jól kezeli, nálam minden app értesítése azonnal ott van órán is! Sport közben sokmindent be lehet állítani, igaz én csak biciklizni szoktam vele, de az is teljesen testreszabható! Azt mutat amit látni akarok! Az egész sporttevékenységet aztán egyből rá szinkronizálás a Healt alkalmazásra, ahol aztán minden adat szerepel majd! Térképen szakaszokra lebontva a teljes távot! Szerintem az egyik legjobb ebben! És elég pontos adatokat is mér az óra!

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

  • Tündike25

    tag

    válasz Terka0812 #193 üzenetére

    Attól függ mire vagy kíváncsi sport közben. Ha csak időre, távra és pulzusra akkor rendben van, de ha komolyabban is érdekel (pl: átlagtempó, átlag pulzus, aktuális tempó, aktuális sebesség, stb), akkor sajnos abban egy nagy kalap kaki a Samsung és a S-health is. Viszont találtam rá egy nagyon jó kis alkalmazást (RUN4GEAR) ami bár az aktuális sebességet szintén rosszul mutatja, de legalább az átlagokat, amiket egyszerű matekkal ki lehet számolni, azt jól. :) És automatikusan fel is tölti Endomondo-ba vagy Mapmyrun-ba, úgyhogy így már nem is vagyok annyira nagyon csalódott. :) Amúgy nagyon jó az óra, én is imádom, de sport szempontból tényleg össze sem hasonlítható egy Garminnal vagy Polarral és azok edzés részletezőivel... :) Igaz, ez a kettő pedig okosóra szinten nem lép a Samsung közelébe (tekerős navigáció, üzenet kezelés, applikációk, hangszóró+mikrofon, stb)... :)

Új hozzászólás Aktív témák