Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbarack

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nemrég szereztem be magamnak egy 45mm-es wifi verziót mert az s3 classic-om feladta kicsit a szolgálatot.
    Az zavar kissé hogy amikor aod-re állítom a kijelzést sajnos valami gagyi digi óra jelenik meg az alkalmazott óralap helyett. Ami azért furi mert a régi óra ezt nem csinálta.
    Lehet csak van valami beállítás amit nem lelek meg vagy nem tudom mit állítottam el, de jobb szeretném az óralap sajátját nézni mint ezt [kép]

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

  • kisbarack

    aktív tag

    válasz ferenck #1379 üzenetére

    Na igen sajna van pár óra amiből mindig azt adja be de a zöménél meg működik rendesen.
    Anno még az s3 classic-ra töltöttem le ezeket és ott most is hibátlanul működnek. Ezért zavar, hogy itt az új és brutál menő watch 3mon meg nem megy😁😅 igazándiból ha nem adja be a derekát a classic akkor nem is vettem volna meg az újabbat mert nekem pl sokkal jobban tetszik az a verzió. Nincs a korona elcsúfítva hanem elegánsabb hatást ad, hogy ott az is fényes, meg a watch 3 nekem kb annyival tud többet, hogy van benne pluszban a két mérő a vérnyomás meg ekg, de ugye huawei telóm van azzal meg a samu nem igen van pariban. Köszi Samu :DD :C
    Szóval pénzkidobás volt kb. Amúgy meg persze szeretem, de sokszor nem úgy kommunikál a teló meg az óra ahogy szeretném. A telefonon mutatja az app hogy van frissítés, bemegyek nézegetem de egyiket sem tudom frissíteni.
    Nagy nehezen másutt meglelem mit is kellene ott meg azt mondja csak akkor tudom frissíteni az órán ha a telefonra is telepítem (ms autlúk előre is köszi ms!😂) Telepítem a telefonra, megyek vissza hogy akkor az órán frissítem, persze hogy nem engedi, de írja mindig, hogy van egy app amit frissíteni kell😁😅😂🤔
    Bocsi ha kicsit elkalandoztam.
    Az üveget meg szintén az S3 classic-ra vettem na ott pont így kicsi mint ezen😂

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

  • kisbarack

    aktív tag

    Sziasztok.
    Most bocsánat mert nem olvastam vissza, de tegnap újra raktam a telefont és az órát. Honor magic5 pro a teló. Fix, hogy működött előtte minden, de azóta valami nem stimmel. Végig megy a folyamat és amikor a werable alkalmazásban a samsung fiókomat kellene aktiválni mindig ugyan az a hiba jön elő. Valahol már olvastam, hogy el akarják lehetetleníteni az új készülékekkel való használatot, deee az is milyen már!
    Tapasztalat esetleg? [kép] :W :Y :W

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

  • kisbarack

    aktív tag

    Nos ha valaki itt még olvas és használja ezt az órát nem samsung telefonnal az ne frissítsen rajta semmit. Nekem sajnos azóta áll fent a fentebb leírt probléma és társalgok egy ideje a samsung oldalán egy droiddal. Arra hivatkozik, hogy sajnálja de a kompatibilitás hiány miatt nem férhetek hozzá a samsung store-ban megvásárolt alkalnazásaimhoz. Elmennek ezek a Pics-@ba

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Új hozzászólás Aktív témák