Új hozzászólás Aktív témák

  • dwelablack

    tag

    Sziasztok!
    Gondoltam utánaolvasok egy kicsit a témának, és meg is tetszett ez a típus. Az esimes változat különösen tetszik, sokszor mennék olyan helyre ahova nem vinnék magammal telefont, de mégis jó lenne egy két funkció.

    Ugyan Telenoros vagyok, de nagyon bízom benne, hogy hamarosan náluk is elérhető lesz, így hát bementem a sestore-ba.
    Igazából az első meglepetés az volt, hogy ott ezt a típust nem lehet venni, mert csak a telekomnál van. A második meglepetés az volt, hogy a srác le akart beszélni róla, hogy ez az egész esim dolog egy hülyeség, a szolgáltatók nem fogják erőltetni és igazából a Samsung is ki akarja venni a palettáról.
    Első nekifutásra nem gondoltam, hogy ekkora marhaságot fogok hallani egy hivatalos bolti eladótól. Most ezt azért csinálják, hogy vegyek ott sima WiFi képes órát? Vagy miért hordanak össze ilyen hülyeséget?

    Mindenesetre én továbbra is eSim változatot vennék, de Telenorosként még érdemes várni, vagy van valamilyen független hivatalos beszerzési lehetőség? :F Illetve Ti tudtok valamit arról esetleg a Telenor mikor áll át erre a technológiára?

    Köszi,
    Üdv,
    Gy.

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák