Új hozzászólás Aktív témák

  • julius75

    aktív tag

    válasz Krystal_s #223 üzenetére

    "Mit értesz normális wifi hálózaton? Jó minőségű Router, vagy pár méterenként erősítőt, jeltovábbítót tettél fel?"
    Az erősítős, jeltovábbítós választ megfogalmazta asdf_ röviden és tömören, én csak kiegészítem.
    4 tagú család vagyunk, (a legkisebb 5 hónapos, a nagyi 72 éves), és van otthon bőven hálózatra csatlakozott eszköz. Vezetékesből 24, wirelessből 9 darab.
    Amit csak lehet bedrótozok, de a tableteket, porszívót, klímát, nem lehet.
    Ráadásul jó néhány helyen gipszkarton álmennyezet fém profilokkal, ami erősen szívatós tud lenni. Szóval küzdöttem, aztán meguntam.
    Most egy asus rouer + 3 darab unifi ap-k (+ck) megold mindent. Természetesen sem árban, sem tudásban nem lehet összemérni a jeltovábbítós sz@arokkal (oké, tudom, van akinek-ahol jó, elfogadom), de én úgy vagyok vele, ha volt pénz majomra.....

    "Mobilon sem kötelező telefonálni, de attól még alap, hogy lehessen, mert arra lett kitalálva."
    Tökéletesen igazad van, de ne felejtsd, ehhez kapod a jól kiépített hálózatot is.
    Az otthoni wifit neked kell kiépítened, azt nem adják a tablet mellé.

    "Én netezésre használom és elvárom, hogy normálisan működjön ott, ahol azt már megszoktam évekig más (sokkal régebbi) eszközzel."
    Mi is erre használjuk..... És igazad is lenne, ha a következőt nem írtad volna korábban.

    "Hálás lehetek, hogy nem vettem meg egyiket sem."
    Mert honnan is tudod, hogy nálad nem működne ugyan olyan normálisan, mint a régi eszközök? :U

Új hozzászólás Aktív témák