Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    válasz martin555 #22758 üzenetére

    XXL szervíz felhívtam, nekem az ő általuk adott, bordó garancia papirom van azaz hozzájuk kell vinnem, nem gyártóhoz, 12 hó + 24 hó SW ("gyártói garancia jegy hiányában a szavatosság"), és fickó elmondása szerint tovább passzolják a gyártónak, aki az elérhető szoftvert (kérni, válogatni nem lehet, tehát nekem akkor a 2.3.6?) felrakják rá.

    -miben különbözik egy ilyen felrakás attól amit én tudnék csinálni? miben különbözik egy síma factory reset-től ?

    2-3-6 ra nem vágyom, és kínomban csupán tekintek a 4-es droid verza velé "hátha" alapon.

    4-essel is csinálja valakinek ezt a hívásgomb megnyomom, 5-10 másodperc várást? mer akkor kihagyom, nem akarok egy kis rági nokia butatelefont hordani mellette hogy ha telefonálni szeretnék..

    nem telepítgetek észnélkül minden szart, nem is játszom rajta csak az uniwar-ral, de épp azért hagytam meg non-rooted nek hogy esetleges bugos progi ne tudja fejre állitani és tessék.
    (ja, csak marketből telepitettem, csak mit 100.000-ren letöltöttek minimum és jókat írnak róla)

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák