Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolson

    senior tag

    válasz sheep #1469 üzenetére

    A Távírda utcairól beszélek. Én nem tudom, hogy egyébként mennyire értenek vagy nem értenek a dolgokhoz, elhiszem neked, hogy esetleg nincsenek mindenben a helyzet magaslatán. De talán, ha minden kötél szakad és már romolgatott az ember, és növelte a számlálót, lehet érdemes bepróbálni, ha még mindig ilyen a hozzáállás.

    Egyébként korábban meg voltam őrülve a root-ért, nem is tudtam elképzelni nélküle okostelefont. Még a választásom is ezért (többek között) esett megint samura, mert úgy aránylag az ace miatt konyítottam valmicskét a dolgokhoz, meg gondoltam, hogy biztos gyorsan lesz hozzá egyszerű root meg custom rom (ace-nél így volt).
    Mostanra már odáig jutottam, hogy lehet akkor sem rootolnám, ha lenne egyszerű és eltüntethető root hozzá. A megvásárolt, csak roottal működő appokat azért sajnálom, hogy nincsenek kihasználva. de valójában így is teljesen megfelelő számomra a telefon. Ha meg lesz ICS vagy netán JB, remélem még sebesebb lesz a készülék, és ha így lesz, tényleg lef*som a rootot. :DDD

    Shyciii
    Szomorúan hallom... :( Ennek a ganyé androidnak tényleg lelke van, vagy nem tudom, lehet valakit utál valakit meg nagyon szeret, mert ezek a gondok valakinél előjönnek, valakinél meg nem. Nálam speciel ilyen még nem volt, de van, volt, lesz helyette más, ami meg nálatok nincs. Érthetetlen. :N :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák