Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -myself-

    tag

    Sziasztok,

    vártam a kisebbik Pixel készüléket, de sajnos az ára eléggé visszataszító. Szóval szerintem egy S9 lesz. Sajnos a + számomra túl nagy. Viszont nem tudtam vissza olvasni mindegyik hozzászólást, és érdekelne hogy egy halandó ember mennyire veszi észre a különbséget kamera terén? Nincs benne másodlagos kamera, de azért jó képeket csinál? Illetve az akkumlátor használatról is várok tapasztalatokat, kinek milyen SOT jött ki. Bár a mostani telómhoz képest biztos mindenben előrelépés, azért érdekel a véleményetek. Ja, és én dualSim változatot keresek, gonodolom ez nem okoz semmiben sem hátrányt...

    előre is köszönöm

    Nexus forever...

  • -myself-

    tag

    válasz -myself- #13084 üzenetére

    Srácok,

    nagyon köszönöm a sok választ, tetszik hogy ilyen pörgős a topik. Nem vagyok ehez hozzá szokva :))
    Majd ha birtokomba lesz a készülék, akkor aktivabb leszek. Amúgy érdemes várni a black friday-ra? (mikor is van az?)

    Nexus forever...

  • -myself-

    tag

    Sziasztok,

    nagyon olcsón hozzá jutottam egy S9-hez. Nos én nem is értem, hogy miért nem hozott rekord eladásokat a készülék. Méretre még épp hogy nem túl nagy, gyönyörű kijelző, jó hangzás, egyik legszebb design (bár ez szubjektív) ohne notch, wireless charging és még sok kicsi apróság. Egyedül az akksiba lehet bele kötni, igazán irigylem a OP6T SOT-ját. Na, de ez annál is olcsóbb és kisebb.

    viszont lenne egy pár kisebb beállítás, amihez szükségem lenne egy kis segítségre:

    - nagyon tetszik az edge lightening, de zárt képernyőnél nem működik, csak a led. Pedig be van kapcsolva. Vagy valamit még be kell állítani?
    - ami zavar, hogy mikor hallgatok podcastet vagy zenét, és váltakozik bluetooth és headphone között, akkor a programot mindig bezárja, és újra fel kell oldani a telefont, majd a programot elindítani. A vicc, hogy be van állítva a lockscreenre is a lejátszó, mégsem indít el onnan zenét :(
    - gcam-ot már portolt rá valaki? És megéri? lehet hogy már beszéltetek róla, sajnos elég nagy a topic :D
    ha esetleg valaki belinkelné...
    - az előző telefonom megjegyzett minden autómatikus kitöltést. Mint pl. mikor egy e-mail címet vagy telefonszámot meg kell adni, akkor már javaslatot tett. Vagy ezt a billentyűzet jegyezte meg? Kicsit unom, hogy mindent magamtól kell megadni, tök jó segítség volt az a megoldás....

    várok még szívesen tippeket és trükköket amiket érdemes még beállítani vagy telepíteni

    és kellemes hétvégét mindenkinek

    myself

    [ Szerkesztve ]

    Nexus forever...

Új hozzászólás Aktív témák