Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz kchris78 #200 üzenetére

    Jó, de nagyban függ attól, hogy mire használja. Nem feltétlenül biztos, hogy flash tartalommal telipakolt oldalakat nézeget. Azt még én sem teszem a két éves telefonommal. Hidd el, hogy a mobilra optimalizált oldalak vidáman elmennek rajta. Meg nem biztos, hogy állandóan a telefonon lóg, mint sokan teszik. Megnéz egy híreket, hogy mikor jön a busz, vagy hogy meddig van nyitva a bank. Ennyi. Én is erre használom. A fórumok vidáman mennek rajta. Levelezni tud, navigálni tud, szerintem még a Simple is megy rajta, mert annak is max android 4 a követelménye, NFC, minden van rajta. Bankolás megy, viber megy, zene megy, mi kell még? Irisz szkenner? Ugyan. Ja és ha bedöglik az akku, akkor kukablues és vesz bele gyárit 5 ezerért, míg az S7-be ki tudja hány tízezer az akkucsere.
    Telefonálni tud, hobbyfotóra teljesen jó, email, Messenger, minden megy rajta. Az asszony is 1 GB ramos telefonnal nyomul és órákig tud netezni, minden infót kinyer a kis telefonjából, csak lesek. Minden másra ott a laptop.

    [ Szerkesztve ]

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz kchris78 #215 üzenetére

    Lehet neked is igazad az appok betöltődését illetően, mert ilyen mélységekben nem tanulmányoztam azt az S3-mat ami 2 hónapja volt a kezemben. Az tény, hogy a menüben semmilyen laggolás nem volt, simán hozta azt a szintet, amit egy mai telefon. De mondom, nem böngésztem és nem indítottam el semmit. Viszont az asszonynak a telefonján is vidáman megy a Viber, meg minden (1 gb ram, Quad-core 1.1 GHz). Komolyabb internetes oldalak böngészésekor valóban lassú, de mondtam neki, hogy használja a mobilos verziót és azzal jó szokott lenni.
    Facebookot nem használ rajta, de a Facebook az S9-et is megizzasztja vélhetően. Ma Pl a ROG laptopomon is csak homokórázott a Facebook. Szóval ott nem hardver a probléma és valljuk be, Facebook nélkül is van élet.

    Engem sokkal jobban zavar az, amit fentebb írt a kolléga, hogy a DEX-nek ilyen olyan gyermekbetegségei vannak (képernyő szétesés, csatlakozási gondok). Ha én kiadok 300 ezret egy telefonért, akkor az ilyen dolgokat nagyon nehezen viselném.. Így inkább nem adok ki. Ilyen egyszerű. Jó lesz a két évvel ezelőtti mobil is. Hadd tesztelgessék itt 3 kilóért a helyi vagányok, aztán majd ha kiforrotta magát, akkor később talán megéri ilyeneket venni.

    [ Szerkesztve ]

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

  • kispalsz

    tag

    válasz kchris78 #4654 üzenetére

    Most épp ezekkel küzdök:

    Egy csomó mindenem már szép teljes fekete hátterű, de vannak amelyek nem:

    Ha belépek a galériába és megnyitok egy képet, akkor fényes fehér téglalapok vannak a kép 2 oldalán, majd ha eltűnik a szerkesztőmenü, akkor feketévé válik.

    A tárcsázó és a hívás képernyő sötét, fekete, de amikor a hívás végén összesíti, hogy vége a hívásnak és mennyit beszéltem, akkor már vakító fehér.

    Gmail tiszta fehér hátterű :(

    Youtube szintén fehér :(

    Ezekre tudtok megoldást? Témát?

Új hozzászólás Aktív témák