Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Tiger. #4835 üzenetére

    A kognitív torzítás tipikus esete vagy. Csak azt vagy hajlandó látni, amit látni akarsz.

    A valóságban eközben gyakorlatilag még az optimalizálatlan Exynos is jobban teljesít mindenütt (ha csak egy hajszállal is), kivéve egy tesztprogramot: a PCMark-ot. Annál meg csúnyán kilóg a lóláb, mivel minden Snapdragont az összes Exynos elé sorol. De neked ez hiteles.... :W :W Ideje lenne megtanulni olvasni a sorok között. (Az iPhone-okat most nem vettem számításba, bár azok mellett sem kell a Samsung új zászlóshajóinak szégyenkeznie.)

    Mentségedre szolgáljon, hogy valószínűleg tényleg roppant fiatal vagy még, ha mindezt szemernyi gyanakvás nélkül bekajálod.

    Az valóban tény, hogy a másfél-kétszeres teljesítmény még messze nem áll rendelkezésre minden feladatnál, de ez a kiélezett versenyből és az optimalizálatlanságból fakad. A Samsung mindig is úttörő volt, és mivel a konkurensek mind később mutatják be a csúcstelefonjaikat az év folyamán, így nekik könnyebb dolguk is van. A Note 4-re is érkezett még évekkel a megjelenés után is sebességet növelő frissítés.... De szar az S9....

    Egyelőre a Samu bemutatott egy olyan vonalat az S9 párossal, ami az S8 széria minden előnyét megőrizte, de se ótvar notch, se csillió megapixel, se más tömeghisztéria, viszont van egyedi kivitelezés, megerősített üvegek, még finomabbra hangolt szoftver, és a már az S8-asoknál is kiválóan szereplő kamera még egy fokkal tovább finomítva. Ezzel bőven kihúzzák addig, amíg optimalizálják a szoftvert, de mégis elmondhatják, hogy ők voltak az "elsők" 2018-ban is.... Nagyon is komoly termelés-tervezés megy a háttérben, ha csak tized ennyit tudna a HTC, már világelső lehetne.

    Egyébként kb. egy éve, a Note 4 javításának idejére egy S3-at kaptam, és meg voltam döbbenve, micsoda sebessége volt.... 6 éves telefon! Muterom és barátnőm HTC-jét meg két év után ki kellett dobni, annyi bajuk volt, pedig tudnak vigyázni rá.... És nem mondhatod, hogy nem vagyok HTC rajongó, mert a Touch Diamond óta volt vagy 4-5 HTC-m, de hogy az épp aktuális jelzővel éljek, sajnos elsüllyedt a színvonal, mint a Titanic.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák