Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz lcdtv #24289 üzenetére

    Nálam 9.0 óta a Hi Bixby-re se ébred fel, érteni pedig még mindig alig érti amit kér tőle az ember. Ja és ha a kezemben van a telefon, akkor is csak akkor figyel, ha közben nyomom a dedikált gombot. Mint egy walkie-talkie. Biztos van valami beállítási lehetőség, de annyit foglalkoztam már vele, egyébként is annyira értetlen, hogy lehet kicsit szüneteltetem.

    Viszont ami érdekes: Amióta 9.0 van rajta szokott olyat produkálni, hogy zenelejátszás közben teljesen random módon megállítja. Nehezen nem tudom hanyadik parancsra kicsivel előrébbről de folytatja, aztán megint megállítja. Független attól, hogy a gyári fülesével, vagy BT-on az autóban hallgatom. Mindkét esetben volt már erre precedens. A zenék egyébként kizárólag iTunes-ban és Play Zenében megvásárolt dalok, tehát még a minőségükre sem tudok gyanakodni, na meg 8.0-án nem jelentkezett ilyen probléma. Találkozott más is hasonlóval?

    Ja, és szintén amióta 9.0 van rajta szintén teljesen random módon előfordul, hogy a munkahelyemen eldobja a Wi-Fit. A Wi-Fi jelhez egy felkiáltójelet szokott tenni. Van, hogy egy nap két alkalommal, van hogy heteken át egyszer sem. Ilyenkor Beállítások -> Kapcsolatok -> Wi-Fi kikapcs, majd vissza és minden jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák