Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben0211

    tag

    válasz Donki Hóte #21475 üzenetére

    nemtudom valahogy nemtetszik a pite. azthittem sokkal dizájnosabb lesz de szinte ugyanaz mint az oreo. meg a one ui hát erről is azthittem h látványosabb lesz de.... nemis venni észre a kulonbséget a touchwiz meg e között csak nagyon minimális dolgokban . az alkalmazások bezárása sem fexik kézre ahogy most van. meg picit mintha bugos is lenne. még megis lehetne szokni ha tudnám hogy a good lockot megcsinálják pitére is minden kiegészítőjével. viszont ha tényleg nem ugrik a knox sehova ha visszatudom rakni az oreót akkor inkább oreó .olyan apróságokat rakhattak volna bele mint pl en megszoktam a huaweinel hogyha lehuzom az értesítési sávot és ott az időre tapizok egyet behozza az ébresztőt nem 1 nagy dolog de mégis egyszerűbbé teszi h nekeljen keresgélni. samsungnál meg főleg bazinagy szamokkal írja ki :D simán belelehetett volna csempészni ezt. szóval vannak apróságok amik szúrják a szemem de semmi sem tökéletes. ugyanugy a huawei is ront el dolgokat van 1 honor 8asom mostmár használaton kívüli majd eladom ha kell valakinek és ott ugye az ujjlenyomatolvasó nyomogomb is. hozzálehet rendelni alkalmazast vagy mást is. nekem a vaku volt . kihozom a mate 10 prot mondom de fasza, pedig nem mert ott meg csak sima ujjlenyomatolvasóként van . a tavalyelőtti ev csucsmodelljéről beszélünk . nemis értem h miért hagyták ki 1 csúcsmodellből na mind1 . szóval ott is vannak érthetetlen dolgok

Új hozzászólás Aktív témák