Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Ákkk #1447 üzenetére

    Miért? vezetékkel töltöttem már gyorsan. A szellőzőn volt, tehát a hűtésről is gondoskodtam. :DD Lehet hogy továbbra is ügyelnem kellene a hűtésre a vezeték nélküli töltés helyett? Elég ritkán használom így, az igaz....

    *** Más. ***

    Találtam egy ilyen választ valamelyik fórumban a nem fogadott hívások kijelzésére. Mivel ez így még nem volt, hátha.... (Bocs, ha mégis volt már.)

    ***
    Settings -> Apps -> ... (3 dots in upper right corner) -> Special access -> Notification access -> Samsung Experience Home -> and switch it ON (if of course was switched off for any reason)
    ***

    Illetve találtam még valamit ugyanitt, ami a leglogikusabb. Egy srác azt írja, factory reset-elte a telefonját, aztán frissítette a Samsung apps fiókjába belépve csak a Samsung appokat, majd törölte a cache partíciót, és újra factory resetet csinált, és most jó.

    Lehet, hogy a telekom készülékeken más a Samsung dialer verziója? Vessük már össze! Nekem megy (Telekom), a verzió nálam 3.0.00.17. Többiek?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák