Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz vodrosjozsi #8710 üzenetére

    Ez a telefon ugyanaz amit korábban eladtam, vagyis visszavettem a korábbi vevőmtől.
    A telefon MINT MÁS FELHASZNÁLÓNÁL IS hol ilyen, hol olyan teljesítményt nyújt.
    Semmit nem szólnék, ha ez a negatív eseteknél ne minősíthetetlenül kritikán aluli lenne!
    Te most felhoztál egy olyan használatot, ami számomra nem példa, mert a fene sem fog egérmozizni és filmet nézni telefonon.
    Nekem meg attól megy fel az agyvizem, hogy jössz pl. te, aki megállapítod, hogy nekem egy hibás készülékem van, holott erről szó sincs.
    Minden érték gyári a telefonom, hibátlan új (1 hónapos) készülékről van szó, ezt a szerviz megállapította, és el is mondta a szervizes, hogy ő minden további nélkül kicserél mindent, alaplapot, akkut, is ha kell, de NEM EZ A GOND, nincs hardveres hibám.
    A másik dolog én egy gyári készüléket nem fogok szétszedetni ha már előre prognosztizálható, hogy nem lesz változás.
    Ha olvasnád a topikot, akkor pontosan tudnád, hogy az akku probléma NEM EGYEDI ESET, nagyon sok felhasználó panaszkodik erre, így ezt állítani nagyon messze áll a valóságtól!

    (#8715) es4!
    Mint nálad is, másnál is 6-8-9 órás SOT-ok érhetőek el mindenféle mókolás nélkül.
    Hátha nekem is valami történik, és csatlakozom majd az akkuidő szempontjából is elégedett használók közé.
    Egyébként ércelődést félretéve, elégedett vagyok a telefonnal, nincs igazi alternatíva, sok dolgot szeretek benne, csak ez a k_rva akkuidő javulna.

    (#8716) w333!
    Ránézek, de ismét kérdezném, hogy itt miért kell ezzel foglalatoskodni?
    Kezembe veszem a telefont, és használom, vagyis használnám, nem a rendszer bugyraiba turkálva kereskessem, mi az amivel 10-20 perccel tovább bírná a telefon.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák