Új hozzászólás Aktív témák

  • Palesztin994

    aktív tag

    Sziasztok! Pár napja használom a telót, ma jutottam el odáig, hogy na most kipróbálom ezt a super slow-motion-t. Szerintem én bénázom vele, és most kezdek rájönni, hogy kell használni,de azért van pár kérdésem. Az egyik, hogy fixen ennyi ideig tudja felvenni lassítva a dolgokat? Ez ha jól számoltam kb 3 másodperc,ami lassítva lejátszáskor nyilván több. A másik, hogy van auto és manuális mód. A manuálisban, elindítom a felvételt, majd a nekem tetsző időpontban, ha nem tévedek dupla rányomással (egyszerivel nem indul) a lassított részt. Aztán amikor lejátszom, néha mintha nem ott lassítaná,ahol elindítottam, de lehet csak mert nehéz elkapni azt a pillanatot arra a rövid időre, míg lassítva vesz. Van elvileg ugye olyan beállítás is, hogy egy felvételen belül több lassított részt is tudok nyomni,ezt is bekapcsoltam. Érdemes még valamit tudni, rosszul csinálok valamit, vagy ez ennyit tud? Ja, és az gondolom normális, hogy ha nem tökéletes napfény van, akkor bazi zajos a kép ebben a módban. (?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák