Új hozzászólás Aktív témák

  • geryboro

    senior tag

    1 noname case friendly uvegfoliaval probalkoztam, fekete pereme volt alul-felul, belelogott a kijelzobe,
    perem ragasztott, ott is hol tized mm-re fogta az edge reszt, igy ment a kukaba.

    noname front + back uvegfoliat probaltam meg masodszorra, a hatlapon masszivan ott van,
    kameranal nincs ragasztas, igy sanszos hogy tele fog menni retekkel egy ido utan,
    a front resze ugyszinten sz*rra valo volt, kb 2 napot ment, es dobtam ki.

    3. noname uvegfolia, ugyan ez lett a sorsa.

    eszrevetel hogy erintes erzekenyseg mellett neha felre erzekelt a touchscreen folia alatt.

    kamera vedo uveg, patika fel applikalasa utan, masnap lecsuszott a kamera uvegrol.
    nem tudom milyen bevonat, de nem fogja meg a ragaszto, erdekes.

    360 crystal soft tpu tok van most a telon, biztos ami biztos, de a touch hiba az mellett is elojon.
    kikapcsolasaval szinte hasznalhatatlan(dot matrixos, igy patikan vinnie kellene)
    szinten erdekes hogy note 8-on ilyen nincs.

    [Fast Qi Wireless Charger Dock] toltot rendeltem hozza, gyors toltes kepes, kellemes kis qi tolto, eddig bevallt.

    a + akksis tokom sajna a kiszallitas pillanataban elveszett, igy arrol nem tudok tapasztalatokat irni, de sanszos hogy lesz egy masik rendeles belole.
    mindenesetre factory resetre installalt legujabb szoftver(hazudok mert ma jott valami uj javitas, igy azt is felraktam)mellett is botranyos az akku ido, energia takarekos modban. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Új hozzászólás Aktív témák