Új hozzászólás Aktív témák

  • -Bandi-

    tag

    Sziasztok. Volna egy jelenségem a dualos S9+ ommal... van benne egy Telekomos, és egy Telenoros SIM ( sestore független készülék ), a Telenorról megy a net( korlátlan, sim2 ), viszont valami katasztrofális teljesítménnyel, baromira ingadozik. Beállításoknál már beállítottam mindent vagy 10szer, visszaállítottam, újra be apn net re, de lefele még általában van sebessége, viszont feltöltése kritikán aluli ( 0.01 meg 0.56okat és hasonlókat mér a készülék :/ ). Barátomnak is van ilyen kártyája, készülékébe berakva neki jól működik, a telefonomban viszont az övé ugyanolyan kaka, mint a sajáttal. Mikor csak a Telenor van benne, akkor szintén szép eredményeket ér el, lehetséges, hogy valami baja van magának a készüléknek, vagy valamit nem állítok be pluszban, amit kéne, még sose volt dualos telefonom. Ja és felcseréltem már a kártyákat is, úgy se jó...
    Érdekesség, hogy ha a Telekomos kártyára állítom a netet, akkor megint elfogadhatót mér.
    Helyileg mértem mindenféle, szabadban, vidéken, városban, pest, székesfehérvár, balatonpart stb...
    Ritkán vannak szép eredmények amúgy, tehát rndkm az egész. Csak idegesít, hogy pl messengeren nem képes elküldeni sokszor az üzenetet csak olyan 5-10 mp késéssel, képet meg huhhh... van, hogy 1 2 perc is.

    [mérések kép]

    Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

Új hozzászólás Aktív témák