Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    Sziasztok, gondoltam megosztom vetek a tapasztalataimat az S8+-al kapcsolatban. Jelenleg egy S7 Edge készüléket nyúzok több mint egy éve már, és nagyon elégedett vagyok vele. Amikor megjelentek az első pletykák az S8-ről és lehetett tudni, hogy lesz egy nagy méretű változat nagyon elkezdett érdekelni a telefon. Gondoltam megint az a "ezt muszáj megvennem" érzés fog a hatalmába keríteni , ahogy kézbe fogom a telefont. Nos ma sikerült megtapogatnom és 10 percet nyomkodni a telefont a Westendben. És azt kell, hogy mondjam, ha most kellene választanom, hogy S7 Edge vagy S8+ maradnék az S7 Edgnél.
    A következőket tapasztaltam.
    Pozitív dolgok:
    - a telefon gyönyörű, eddig azt hittem, hogy az Apple mérnökei nagyon tudnak, de most ezt a Samsung mérnökök nagyon odatették. A telefon mérete, anyaghasználat, az ívei. Egyszerűen tökéletes szerintem. Azt gondoltam, hogy ez a megnyújtott kijelző kicsit hülye formát ad majd a készüléknek, de nem.
    - a telefon (nekem) egy kézzel is könnyen kezelhető volt
    - a kerekítéseknél nem lóg be az ember keze a képbe ha tok nélkül fogja mint az S7 Edgnél. Jól átdolgozták a kerekítést.
    - nagyon jók képeket készít a telefon (S7 Edge is nagyon ott van, de az előlapi kamera jobb)
    - Iszonyatosan kényelmes, hogy ilyen elnyújtott a kijelző egy cikk olvasásánál. Sokkal több információ fér el egy oldalra
    Amik nem tetszettek:
    - A telefon ahogy pörgettem a menüt, nem volt teljesen akadás mentes. Egy 300K telefonnál nem akadhat meg egyszer sem, tökmindegy ki mit mond. NEM
    - Hallottam pletykákat és olvastam is, hogy a képernyő bevörösödik, nos lehet csak bemesélem, de mintha a mediában lévő modelnek a tetején a sáv tényleg rózsaszínes lett volna. Ezt majd az idő eldönti.
    - Az utolsó dolog (ez szubjektív) az ár. Szerintem az S7 Edge-hez képest ez a telefon nem ad annyival többet mint amennyivel többe kerül.
    Végeredményben úgy látom, hogy érdemes megvárni a Note 8-at. Remélem az is hasonló vagy kicsit nagyobb méretben jelenik meg és lesz ceruza hozzá, képernyő alatti új lenyomat olvasó, még jobb kamera. Szóval nekem marad az S7 Edge még egy darabig. Ha van lehetőségetek azért nézzétek meg élőben ;)

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák