Új hozzászólás Aktív témák

  • kóóó

    aktív tag

    válasz telefonmágus #44364 üzenetére

    Nekem beegett a kijelzom, mondom van meg par 3 nap garim beviszem a Samsungba csereljek ki. Erre ott derult ki, hogy a GSMpalota Roman telefont adott el, igy nem érvényesíthető......
    Hozzajuk kellett volna visszavinni, majd ok intezzek. Viszont mivel hétvégére esett, igy hivtam oket, hogy hetfon lejar a garim, ha hetfon viszem fel pestre (200km).
    Akkor meg benne vagyok a gariba, azt mondja a csaj, hogy ok azt mar hetfon nem viszim a samuba igy sorry de buktam. De magyarázott, hogy en mit maganakciozok es minek viszem be a Samsungba, mondom mert ez helyben van es nem 200km raadasul, utazok el igy surgos lett volna....

    Ennyit ismet a GSMPalotarol. Mar az elejen is jo volt, mikor hibas telot adtak el es 14 napon belul nem engedtek, hogy elalljak a vasarlastol, miutan szóltam nekik, hogy gyari hibas es csereljek ki, ok nem cserelik, mondom akkor elallok a vasarlastol, azt nem tehetem. Meg vegul a fogyasztovedelem es a bekeltetotestulethez fordulva csak kaptam masik készüléket.
    Tessek a megbizhato 5* bolt a rengeteg pozitov ertekelessel.... :C

    Üdv.: kóóó!

Új hozzászólás Aktív témák