Új hozzászólás Aktív témák

  • frischmannak

    csendes tag

    válasz dptrsk #22058 üzenetére

    Én azt látom akinek ilyen jó SoT-jai vannak, mint neked is ők erőteljesen csak a böngésző van az előtérben(gondolom wifin) a kijelző után. Én böngészésre nem a telefont használom, ezért egyéb dolgok fogyasztanak főként. A böngésző jó wifi jel mellett szinte alig fogyaszt. Ha én is böngészek rajta akkor nekem is kb óránként 15 százalékot merül. Ami teljesen rendben is van szerintem.
    A készenléti fogyasztásom legyen az nappal vagy akár éjszaka viszont nem olyan jó, így hiába merülne le csak 5-6 óra böngészővel, ha nekem ehhez legalább 4 nap kellene, hogy ennyit böngészek. De 2 nap alatt lemerülök az egyéb programok és a készenléti merülés alatt. (Így nem is jelenik meg ennyi SoT, mert nem is használom ennyit a telefont). Ha ezt tudnám valahogy javítani, úgy hogy megmaradjon a szinkronom az fiókokhoz és mindenhez, hogy az éjszakai emailek és egyebek reggel ott fogadjanak a telefonon vagy akár az éjszaka közepén, ami olyan fontos akkor simán menne 4-5 napig a telefon 1 töltéssel, amit itt azért még nem nagyon hallottam senkitől, még plusz esetén sem, nem hogy sima S8-nál.
    Ha az éjszakát nézzük, kb 1-1,5 óra alatt merül 1%-ot a telefon Wifi On, de minden egyéb(BT,AoD,GPS) OFF mellett.

Új hozzászólás Aktív témák