Új hozzászólás Aktív témák

  • frischmannak

    csendes tag

    Volt már róla szó, de nekem mégse úgy működik az írisz szkenner, mint nektek és nem találtam rá megoldást.
    Ha világos van kint az utcán akkor villám gyorsan felold (,ha a nap közvetlen bele süt akkor nem).
    Ha a szobába a napfénytől van világos, mert bejön a napfény az ablakon akkor felold.
    Ha bármilyen mesterséges fényforrás(LED,fénycső,halogén izzó, stb.) miatt van világos a szobában vagy az utcán akkor nem old fel vagy csak nagyon-nagyon sokadszorra.
    Ha a szobában sötét van nulla világítással vagy csak halvány világítással akkor nem old fel.
    Tudom, hogy sokatok azt mondja, hogy az írisz szkenner minél sötétebb van annál jobban működik, de nálam csak nappali fényviszonyok mellett old ki.
    A minta újra tanítását, már próbáltam, de sajnos nem segített az ügyön (magát a minta vételt is csak nappal tudtam megcsinálni, mert este 0 vagy maximum 8%-ig jutott a szkenneléssel).
    Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
    Egy kicsit furcsán hangzó kérdés: Nem lehet, hogy a szemmel van gond? Arra gondolok, hogy nappal amikor kicsi a pupillám a nagy mennyiségű fény miatt akkor több látszik az íriszemből és így fel tudja ismerni, azonban kevés fény mellett a pupillám kitágul és így már nem tudja azonosítani.
    Bocs a hosszú szövegért!

Új hozzászólás Aktív témák