Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákkk

    addikt

    válasz #67656192 #193 üzenetére

    A sötétben való fotózás esetén se a legjobbak a részletek kicsi ez a szenzor és lencse az éjszakai fotókhoz.De sötétben az s6-nál valamivel jobb. De azért kicsit gáz,hogy a Samsung pont a fotóképességeivel tolja az s7 marketinget.

    A technika nem az agy helyettesítő terméke.

  • zümzümm

    senior tag

    válasz #67656192 #193 üzenetére

    Örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel... Én is azt vártam hogy az S7 kamerája MINDENBEN állva hagyja (nem csak) az S6-ot. Nagyon vártam, és biztos is voltam benne, hogy így lesz. Mert hát mért is csinálna akkora hülyeséget a Samsung, hogy az egyik legfőbb közönségcsalogató funkciójában nem fejlődik, vagy vissza lép. E helyett mit tapasztalok?! A nappali fotok, szvsz, kb az S5(!!!) nappali fotoinak a szintjén döcögnek. És ki merem állítani ezt a véleményem az alapján, hogy megközelítőleg sztem az eddigi összes fototesztet láttam az S7-ről. Illetve anno az S6ról és az S5ről is elég sokat.
    A fókuszálás valóban hihetetlenül gyors, ez szuper! A félhomályban és sötétben készült fotok is verhetetlenek. Na de a nappali képek... Hagynak némi kívánnivalót maguk után, az biztos. És most nem is a belenagyításra gondolok, ha nem a fotok normál méretére. Valahogy nem az igazi :(
    Oks, hogy ez nem fényképezőgép... De könyörgök... ne lépjünk már vissza egyet!
    Nagyon vártam az S7et. Bár nekem a mérete kissé nagy, de bevállaltam volna, ha a nappali fotok szintje legalább az S6 szintjét megtartja, ha nem is fejlődik benne. De így most várhatom az S8at :W

Új hozzászólás Aktív témák